Gymnázium Chotěboř, Jiráskova 637, 583 01 Chotěboř | Email: gch@gch.cz | Telefon: 569 669 360 | Další kontakty »

Archiv článků

Středoškolská odborná činnost v době koronaviru

Eva Jirsová, Marcela Chalupová, 15.5.2020

Středoškolská odborná činnost je každoroční přehlídkou odborných prací studentů z celé republiky, kteří v široké škále oborů prezentují své mnohdy několikaleté úsilí. Ani studenti našeho gymnázia nesmí v této prestižní soutěži chybět. A to i v… Celý článek »

Informace k jednotným přijímacím testům

Vladislav Smejkal, 13.5.2020

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo zkušební schéma, kterým se určuje časový rozvrh konání testů jednotné přijímací zkoušky v rámci 1. kola přijímacího řízení. V souvislosti s mimořádnými opatřeními při šíření onemocnění covid-19… Celý článek »

Informace maturantům

Vladislav Smejkal, 6.5.2020

Milé maturantky, vážení maturanti, blíží se doba, kdy budete (za výjimečné situace) skládat maturity. Nejdříve však musíme ukončit klasifikaci za 2. pololetí letošního školního roku. Termín uzavření klasifikace stanovuji na pátek 22. května 2020. … Celý článek »

Staň se součástí projektu Bahamy a šiř pozitivitu!

Mgr. Eva Jirsová, 4.5.2020

Chceš se s námi a celým světem podělit o aktivity, které v době karantény děláš? Trávíš více času s rodinou, naučil ses něco nového, nebo máš prostě jen nějakou zprávu pro lidstvo, jak si udržet pozitivní pohled na svět? Vyfoť nám tvoji milovanou… Celý článek »

Virtuální hostina včetně kuchařky je tu!

Mgr. Lucie Dostálková a studenti 1.A, 26.4.2020

Vážení studenti, pedagogové, zaměstnanci gymnázia, rodiče či náhodní kolemjdoucí, právě jste se ocitli na virtuální hostině, kterou pro Vás připravili studenti 1.A v rámci projektu „Prváci pečou". Zaručujeme, že se jedná o jedinou hostinu, na které… Celý článek »

Prváci zvou všechny na virtuální hostinu!

Mgr. Lucie Dostálková a studenti 1.A, 23.4.2020

Milí studenti a učitelé, dovolte nám pozvat Vás na virtuální hostinu, kterou chystáme jako výstup projektu „Prváci pečou“. K dispozici bude i kompletní kuchařka se všemi recepty! Níže naleznete ochutnávku našich plakátů. Hostina se blíží... Mgr.… Celý článek »