Gymnázium Chotěboř, Jiráskova 637, 583 01 Chotěboř | Email: gch@gch.cz | Telefon: 569 669 360 | Další kontakty »

Archiv článků

Exkurze pořádané předmětovou komisí německého jazyka

Předmětová komise německého jazyka, 11.9.2017

Školní rok je už pomalu v plném proudu, a tak jsme zveřejnili tradiční exkurze pořádané předmětovou komisí německého jazyka. Jde o velký červnový projekt v projektovém týdnu "Za krásami Alp Německa, Švýcarska a Rakouska" a předvánoční exkurzi do… Celý článek »

Adaptační kurz třídy 1.A

Mgr. Irena Žáková, 7.9.2017

Dva měsíce prázdnin utekly jako voda a žáci 1. ročníku Gymnázia Chotěboř se již tradičně vydali na seznamovací kurz do Rekreačního střediska Štíří důl, do Hluboké u Krucemburku. Kurz probíhal od středy 30. srpna do pátku 1. září. Počasí ve středu a… Celý článek »

Unsere Heimat, unser Leben, unsere Zukunft

Partnerská spolupráce v Německu, 4.9.2017

Dvouletý mezinárodní bilaterální projekt Gymnázia Chotěboř s německou partnerskou školou Carl-von-Ossietzky Oberschule Werder Po malé pauze, po krásném divadelním projektu se Shakespearem, se nám podařilo získat peníze z programu Erasmus+ na náš… Celý článek »

Maturitní zkoušky na Gymnáziu Chotěboř v roce 2018

Mgr. Vladislav Smejkal, 1.9.2017

Ředitel Gymnázia Chotěboř na základě ustanovení zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) a prováděcí vyhlášky č. 177/2009 Sb., o bližších podmínkách ukončování vzdělávání ve… Celý článek »

UNESCO: Hallstatt a Salzburg

Mgr. Tomáš Scholz, 29.8.2017

Blíží se konec školního roku a tím pádem i začátky projektů gymnázia Chotěboř. Na výběr byly projekty jak do zahraničí (např. Maďarsko a Anglie), tak po České republice a nebo přímo v prostorách gymnázia. Naše skupina si vybrala výlet do Rakouska,… Celý článek »