Gymnázium Chotěboř, Jiráskova 637, 583 01 Chotěboř | Email: gch@gch.cz | Telefon: 569 669 360 | Další kontakty »

Úspěšné volejbalistky, florbalistky a florbalisté Gymnázia Chotěboř.

Mgr. Dana Mrtková, Mgr. Irena Žáková, 13.2.2020 | Kategorie: O gymnáziu | Štítky:

Naše volejbalistky vyhrály v závěru roku v Havlíčkově Brodě okresní kolo Středoškolského poháru ve volejbale, stalo se tak vůbec poprvé, co se této soutěže dívky z gymnázia účastní. Děvčata si vybojovala postup do Jihlavy do krajského kola, tam sice skončila na pátém místě, ale týmy byly velmi vyrovnané a to nám dává naději uspět i v dalších ročnících této soutěže.

Náš volejbalový tým:

Alžběta Janovská, Barbora Žemličková, Štěpánka Pilařová, Natálie Stehlíková, Máša Heřmanská, Vendula Lesáková, Adéla Boháčová, Nela Chalupová

Florbalistkám se podařilo uspět hned dvakrát, na turnajích v Jihlavě a v Havlíčkově Brodě.  Postoupily do Jihlavy do  krajského finále florbalové soutěže KB FLORBAL CHALLENGE, kterou pořádá Český florbal, vybojovaly 2. místo, bohužel do národního kola jdou jen vítězové.

 V okrese Havlíčkův Brod přebor Středoškolského poháru ve florbalu s velkou jistotou vyhrály, postupují do kraje, v březnu v Jihlavě budou bojovat o postup do národního kola, tak ať se jim daří.

Florbalistky z Gymnázia Chotěboř:

Natálie Vančurová, Michaela Škarydová, Klára Bažoutová, Sára Svobodová, Eliška Ondráčková, Alžběta Janovská, Tereza Vodičková, Lenka Tlapáková, Zuzana Pfefferová, Soňa Nekovářová, Ludmila Bencová, Viola Rulfová, Lucie Málková

Na gymnáziu máme i dobré florbalisty. Ondřej Pecina, Michal Bílek, Vojtěch Vodrážka, Jan Gregor, Michal Bělovský, David Muzikář, Jakub Joksch, Antonín Pleskač, Adam Tlapák, Filip Daniel a Tomáš Kotlas v okresním kole Středoškolského poháru ve florbalu vybojovali 3. místo.

Děkujeme našim studentům za velmi dobrou reprezentaci naší školy.

Mgr. Dana Mrtková, Mgr. Irena Žáková