Gymnázium Chotěboř, Jiráskova 637, 583 01 Chotěboř | Email: gch@gch.cz | Telefon: 569 669 360 | Další kontakty »

Studium

Aktuální články

Prosba o zapojení do dotazníkového šetření

Vladislav Smejkal, 20.3.2019

Vážení studenti maturitních ročníků, naše škola se zapojila do dotazníkového šetření v rámci projektu iniciovaného Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR (odkaz na projekt: https://www.vupsv.cz/projekty/?id=319 ). Žádám Vás proto o vyplnění… Celý článek »

Nevídaný (nebo neviditelný?) den sekundy v Praze

Nela Kabourková, 17.2.2019

Dne 13. 2. 2018 se třída sekunda vydala na exkurzi do Prahy. Vyjížděli jsme vlakem z Chotěboře již o půl šesté ráno! Cesta byla zábavná a utekla rychle. Potom jsme přijeli na Hlavní nádraží, ze kterého jsme nejdříve přešli do divadla Minor. Jeho… Celý článek »

Studenti gymnázia v boji proti dezinformacím a manipulaci!

Mgr. Lucie Dostálková, 17.2.2019

Blíží se prezidentské volby v roce 2028 a tým novinářů má za úkol mezi kandidáty odhalit padoucha, který se snaží zvítězit nad ostatními pomocí lží a manipulace. A co více - po svém zvolení prý zruší prázdniny! Možnost tohoto zloducha vypátrat… Celý článek »

Úspěchy našich recitátorů

Mgr. Lucie Dostálková, 17.2.2019

Nepořádek já mám rád. - Líbej mě! - Strašný je vždycky jenom strach. Slova, která zněla v pondělí 4. února ztichlou odpolední učebnou chotěbořského gymnázia. Školní kolo recitační soutěže, které zde probíhalo, se neslo v příjemné komorní atmosféře a… Celý článek »

S kvintou do Brna

Romana Pavlíčková, 20.12.2018

V pátek posledního listopadového dne se naše třída kvinta z chotěbořského gymnázia vydala na exkurzi do Brna. Cílem naší návštěvy bylo interaktivní muzeum Vida park, brněnské katakomby a představení v divadle Husa na provázku. Vyrazili jsem hned… Celý článek »

Archiv článků »