Exkurze kvinty do Jihlavy

V rámci projektu „Týden Kraje Vysočina“ navštívila naše třída kvinta, společně s panem profesorem Mgr. Sekerkou a paní profesorkou Mgr. Mulfingerovou, krajské město Jihlava.
Exkurze kvinty do Jihlavy

Ráno jsme se sešli na vlakovém nádraží v Chotěboři, přibližně v osm hodin a deset minut, abychom o několik málo minut později nastoupili do vlaku jedoucího směrem Havlíčkův Brod. Nutno dodat, že vlak měl, jak už to u Českých drah bývá, menší zpoždění.

Do Jihlavy se nám tak podařilo úspěšně dostat okolo desáté hodiny dopolední a následoval rychlý přesun do prostor Hasičského záchranného útvaru ČR, kde nás čekala komentovaná prohlídka budov s hasičským vybavením a technikou vedená panem nadporučíkem Davidem Lukesem.

Po této zajímavé a jedinečné akci jsme se přesunuli do historického centra a přišla na řadu individuální prohlídka spojená s obědem. Třešničkou na dortu byla komentovaná návštěva Jihlavského podzemí. Spousta z nás se dozvěděla mnoho nových informací, a i jedinci s klaustrofobií si odnesli intenzivní zážitky. Domů jsme cestovali opět vlakem, celá třída byla s exkurzí spokojena a náramně jsme si ji užili.

Johanka Kramářová 

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)