Gymnázium Chotěboř oslavuje úspěch v programu Ekoškola

S radostí bychom vás chtěli informovali o opětovném úspěchu žáků Gymnázia Chotěboř, kterým se díky velkému nasazení a odhodlání podařilo obhájit prestižní titul Ekoškoly. Tento titul smíme používat již od roku 2013.

Výjimečný výsledek odráží dlouhodobou snahu školy o udržitelnost, která se stává inspirací pro mladé lidi, ale má vliv nejen na studenty a jejich rodiny, ale také na širokou veřejnost ve městě i okolí. Mezinárodní program Ekoškola, který vyvolává v České republice velký zájem, je fenoménem zodpovědného přístupu k životnímu prostředí. Žáci nejen obhájili titul, ale také dokázali nadšení pro ekologii a zájem o současné dění ve světě. Tímto se stávají aktivními protagonisty pozitivních změn a představují se jako vzor pro budoucí generace. Úspěch by ale nebyl možný bez více než vstřícného přístupu vedení školy, všech pedagogů, ale i technických pracovníků školy, poděkování patří našim paním uklízečkách a panu školníkovi.

Gratulujeme žákům a pedagogům, kteří s hrdostí nesou titul Ekoškoly a přinášejí do naší komunity svěží vítr a naději na lepší budoucnost.

Anna Lia Drozdová, členka Ekotýmu Gymnázia Chotěboř, 2.A

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)