Gymnázium Chotěboř v rakouských Alpách

O jarních prázdninách se skupina studentů spolu s Mgr. Danou Mrtkovou, Mgr. Evou Jirsovou a Mgr. Marcelou Němcovou z našeho gymnázia vydala na lyžařský zájezd do rakouských Alp. Odjížděli jsme v neděli 13. února večer, na místo jsme dorazili v pondělí ráno a hned jsme nasadili lyže a vyrazili na krásný svah v lyžařském středisku Lienz. Při nádherných pohledech na Alpy nám vůbec nevadilo, že jsme celou noc strávili v autobuse.

Po lyžování jsme se jeli ubytovat do penzionu Margarethenbad v malém městě Lainachu. Po vybalení jsme šli na výbornou večeři. Hotel byl velmi pěkný, útulný s příjemným personálem. Další dny jsme vždy po vydatné snídani vyrazili do různých lyžařských areálů, jako byly St. Jakob, Matrei, Sillian,  Zettersfeld. Lyžovali jsme celý den, na večeři jsme se vraceli do hotelu.

Všechny dny jsme si moc užili, to také díky tomu, že všude bylo dostatek sněhu a lyžování na krásně upravených sjezdovkách šlo skoro samo. A tak po pěti prosluněných dnech mezi vrcholky Alp nabyti zážitky jsme se v pátek odpoledne po lyžování vydali zpět na cestu domů.

Děkujeme naším profesorkám za krásné jarní prázdniny.

Jiří Němec (třída kvinta)

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)