Juniorský maraton letos trochu jinak – pro všechny

Pojďme běhat za školu, tentokrát vezměte i rodiče, kamarády, počítá se každý kilometr, když nás bude víc, možná zase jednou zvítězíme!

Každý rok touto dobou už víc než desetkrát reprezentoval desetičlenný tým naše gymnázium v Juniorském maratonu. Vloni neběžel nikdo, letos můžeme běžet všichni. Jak na to? Stačí mít chytré hodinky nebo telefon s aplikací a chuť běhat. Společnost RunCzech připravila dlouhodobější soutěž škol s názvem

                                       PRYČ ZE ŽIDLE.  

Tato výzva platí až do 25. června.

Zapojit se může každý – současný žák, absolvent, rodiče, učitelé, ale i kdokoli, kdo s vybranou školou nemá nic společného a rozhodne se pro ni běžet. Stačí se zaregistrovat na stránkách runczech.com,  (dostanete své startovní číslo), naběhané kilometry potom uvádět k naší škole použitím jejího kódu do jednoduchého formuláře, najdete ho na stejné adrese pod názvem PRYČ ZE ŽIDLE – Souboj středních škol o 100 000 tisíc korun. Na stejné adrese můžete najít další informace nebo odpovědi na vaše otázky.

Organizátoři přijímají soubory v různých formátech – buď z aplikací pro telefon nebo hodinky, nebo jako screenshot, kde je vidět datum, uběhnutá vzdálenost a čas běhu.

Soutěž nemá limity, můžeme běhat kdekoli, pomalu, rychle, různě často, různě dlouho – na rychlosti nezáleží, do celkového pořadí se počítají jen kilometry (pouze běh, ne chůze, ne kolo)

A proč do toho jít, vlastně běžet? Vítězná škola dostane 100 000 Kč na vylepšení sportovního zázemí a o drobné ceny se bude soutěžit i v doprovodných motivačních soutěžích.

Kód Pro Gymnázium Chotěboř je 5E82NPZ33CUD.

Pojďme to tedy zkusit letos všichni společně, ať už pro školou, pro výhru nebo pro sebe, pro dobrý pocit z pohybu.

Vaši tělocvikáři Dana, Irena, Martin

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)