Krajské kolo v minikopané

Dne 7. června 2022 se Gymnázium Chotěboř zúčastnilo turnaje v krajském kole minikopané v Jihlavě díky své výhře v okresním kole před půl měsícem. Turnaje se tedy zúčastnili ty nejlepší školy ze všech pěti okresů, a to Gymnázium Chotěboř, ZŠ Evžena Rošického v Jihlavě, ZŠ Komenského ve Žďáře nad Sázavou, ZŠ Počátky z okresu Pelhřimov a ZŠ Předín z okresu Třebíč.

Při zahájení turnaje všechny hráče přivítal organizátor tohoto turnaje a šli jsme hrát.

První zápas jsme sehráli s Počátkami. Prohráli jsme 1:4, poněvadž jsme si zvykali na jiné rozměry hřiště, než je obvyklé. Druhý zápas s Předínem byl daleko více „hratelnější“, a proto jsme vyhráli 3:0. Ve třetím zápase na nás čekal tým ze Žďáru nad Sázavou. Utkání bylo vyrovnané, ale nakonec jsme smolně prohráli 3:4 a s medailí jsme se rozloučili, protože poslední utkání jsme hráli s Jihlavou, která byla od začátku jasným favoritem a s námi to pouze potvrdila.

Domů jsme odjeli bez medaile, ale přivezli jsme si pár zranění. Nakonec ale být čtvrtí v minikopané v celém kraji, to je přeci výborné. Příští rok budeme opět usilovat o to, abychom se dostali do krajského kola a abychom přivezli nějaké ocenění.

Náš tým:  Adam Souček, David Joksch, Jiří Joukl, Martin Pavlas, Matěj Nápravník, Tobiáš Karel Cyprián, Štěpán Vodička, Štěpán Švec, Matyáš Benák, Ondřej Benák, Jan Bělík

Za školní tým Gymnázia Chotěboř Matěj Nápravník

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)