Krásné Vánoce

Milé kolegyně, vážení kolegové, milí studenti, vážení rodiče,
dnes je poslední den školní výuky v kalendářním roce 2021. S koncem roku přichází i čas bilancování a hodnocení.

Celý rok 2021 prožíváme celosvětovou pandemii covid-19, která je velkou zkouškou a testem našich schopností a dovedností. Školní rok 2020/2021 byl velmi nestandardní. Děkuji učitelům školy za realizaci distanční výuky. Museli se rychle naučit pracovat s novými technologiemi a standardní výuku převést do jiné podoby, museli hledat nové formy a metody práce. Děkuji žákům školy za zodpovědný přístup ke studiu, většina studentů úkoly průběžně plnila a zodpovědně studovala. Velké poděkování patří Vám vážení rodiče, bez Vaší podpory studentů a vytvoření materiálních podmínek k jejich studiu bychom úkoly školního roku 2020/2021 nezvládli.

Ve školním roce 2021/2022 se musíme vyrovnat s řadou omezení, ale zatím se naše práce blíží standardu. Přejme si, aby byla prezenční výuka co nejméně narušena i v novém roce.

Blíží se Vánoce, přijde nový rok, rok 2022. Chtěl bych Vám popřát, abyste nadcházející svátky mohli prožít v kruhu Vašich nejbližších, naplněni radostí a spokojeností, obklopeni krásnými dárky a splněnými přáními. Do nového roku Vám všem přeji zdraví, štěstí, radost a lásku a studentům hodně studijních úspěchů.

Srdečně přeje

Mgr. Vladislav Smejkal – ředitel školy

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)