Letní sportovní kurz 2022

Ve dnech 30. 5. až 3. 6. 2022 se konal tradiční sportovní kurz, kterého se společně zúčastnily třídy 2. A  a sexta. Stejně jako v předešlých letech se uskutečnil v Horním Bradle v rekreačním středisku Tesla. V průběhu kurzu jsme si vyzkoušeli mnoho různých sportů a každý si našel to své.

Během pěti slunečných dní jsme měli možnost si zahrát různé raketové a míčové sporty, zastřílet si ze vzduchovky, zkusit jógu, díky pěším a cyklistickým výletům prozkoumat krásy okolní přírody a v neposlední řadě také relaxovat ve wellness.

Vyvrcholením kurzu byl čtvrtek, kdy se konal tzv. běhtatlon. Nejdříve se soutěžilo za jednotlivce a poté si 4 studenti s nejlepším časem utvořili týmy. Smyslem bylo uběhnout určitý počet kol stanovené trati a mezi každým kolem odstřílet tři sklopné panáčky na 5 pokusů. Za každého nesestřeleného panáčka se muselo oběhnout menší trestné kolo. Vítězství jednotlivců i týmů byla zasloužená a hlasité povzbuzování vedlo k ještě většímu úsilí.

Kurz proběhl v pohodové a přátelské atmosféře a můžeme říct, že si z něj každý něco odnesl. Během kurzu jsme všichni nasbírali mnoho vzpomínek z chatek, večerních programů i samotného sportování. Na kurzu se dařilo navazovat nová přátelství mezi studenty obou tříd a utužovat třídní kolektivy.

Velké poděkování patří profesorům, kteří kurz organizovali a byli ve všem velmi vstřícní a nápomocní.

Natálie Ulrichová a Simona Culková, 2. A

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)