Meziškolní konference Rada mladších

V pondělí 4. prosince se v Praze uzavřel 10. ročník meziškolní konference Rada mladších, která se letos poprvé vydala za středoškolskými studenty do krajských měst v Čechách i na Moravě.
Meziškolní konference Rada mladších

Cílem projektu bylo dát prostor mladým lidem vyjádřit postoje k tématům jako jsou jinakost a LGBT, dezinformace, umělá inteligence a zkušenosti s duševní poruchou. Konference se zúčastnila i celá řada odborníků k dané problematice.

Do Velkého zastupitelského sálu Magistrátu hlavního města Prahy na Mariánském náměstí se v pondělí 4. prosince sjeli vybraní studenti ze 16 středních škol, jejichž příspěvky zaujaly odborníky v jednotlivých regionech nejvíce. Dostali tak znovu prostor, aby vystoupili a zapojili se do diskuse s dalšími studenty, jejich pedagogy a odborníky z různých oblastí a napříč celou republikou.

Kraj Vysočina reprezentovaly studentky oktávy chotěbořského gymnázia Vendula Pekařová, Jana Voláková a Tereza Vodrážková pod vedením PaedDr. Marcely Chalupové.

Záznam z jejich vystoupení na regionální konferenci v zasedacím sále Krajského úřadu v Jihlavě si můžete prohlédnout zde.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)