Organizační opatření na pondělí 27. listopadu 2023

Na 27. 11. 2023 vyhlásil Českomoravský odborový svaz pracovníků školství jednodenní výstražnou stávku. Práva na stávku je zaručeného Listinou základních práv a svobod využili 4 pedagogičtí pracovníci a oznámili řediteli školy, že se ke stávce připojí.

Ve stejný den absolvuje 9 pedagogických pracovníků školy školení „AI a její využití ve školách“, které organizuje zřizovatel školy Kraj Vysočina a jeho termín ještě před vyhlášením stávky stanovil na pondělí 27. 11. 2023 od 13.00 do 17.00 v budově Krajského úřadu Kraje Vysočina v Jihlavě.

Organizační opatření:

  • V pondělí 27. 11. 2023 bude na Gymnáziu Chotěboř probíhat výuka ve všech třídách. Za stávkující učitele bude vypsáno suplování.
  • Z důvodu účasti 9 pedagogických pracovníků školy bude v několika třídách v pondělí 27. 11. 2023 ukončena výuka po 4. vyučovací hodině (ve 12 hodin). Toto opatření se nedotkne žáků nižšího gymnázia. 

Děkuji za pochopení organizačních opatření, která souvisí s právem zaměstnanců školy zapojit se do stávky, a organizačních opatření souvisejících se školením pedagogických pracovníků školy.

V Chotěboři 22. 11. 2023
Mgr. Vladislav Smejkal – ředitel školy

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)