Pomozte gymnazistům UVELEBIT SE S KNIHOU

Vážení čtenáři, rádi bychom vás touto cestou poprosili o podporu. Naše škola - Gymnázium Chotěboř - postoupila do finále hlasování v grantovém programu Tesca Vy rozhodujete, my pomáháme.

Po čtyři letní týdny – od 10. července do 6. srpna – obdržíte v chotěbořském Tescu za každý svůj nákup žeton, který můžete vhodit do jednoho ze tří hlasovacích válců za pokladnami. Tím podpoříte vámi vybraný projekt. Dovolte nám představit ten náš.

Náš projekt nese název UVELEB SE S KNIHOU. Pokud bychom získali nejvíce hlasů získáme finanční prostředky na to vytvořit v zatím nevyužívaném prostoru školy relaxační kout vybavený sedacími vaky a příručními knihovničkami. Zde by mohli naši studenti smysluplně trávit přestávky a volný čas před vyučováním i po něm, což by jistě využili (nejen) dojíždějící či studenti čekající na odpolední semináře. Volně by zde byly k dispozici čtenářsky atraktivní knihy, které bychom zakoupili na základě přání a tipů samotných studentů.

Tím, že žáci budou sami volit, jaké tituly pořídíme, zvýšíme jejich motivaci k četbě a vytvoříme neformální a příjemné místo k setkávání a sdílení. Třeba na něm studenti na chvíli odloží i své mobily...

Budeme rádi, pokud se rozhodnete podpořit právě náš projekt. 

Za studenty chotěbořského gymnázia Lucie Dostálková

Uvelebit se s knihou

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)