Školní kola zeměpisných soutěží

I přes nepříznivou zdravotní situaci probíhá školní výuka a také dále probíhají tradiční vědomostní soutěže. V prvním pololetí se uskutečnila školní kola dvou zeměpisných soutěží.

Jednou z nich byla Zeměpisná olympiáda. Školní kolo proběhlo koncem ledna; zúčastnilo se ho 18 studentů, kteří online řešili zeměpisné testy v jednotlivých kategoriích. Do okresního kola postoupili tito studenti: kategorie B - Matěj Nápravník (sekunda); kategorie C - Natálie Krédlová, Jindřiška Doležalová, Jiří Němec (všichni kvarta); kategorie D - Michaela Jonášová (4.A), Nikola Sekerová (septima), Sabina Truschanová (3.A).

Celý podzim a zimu probíhala internetová kola soutěže S Vysočinou do Evropy. Po absolvování všech kol uspěly mezi několika stovkami účastníků studentky Jana Pešková (sexta) a Lenka Dejmalová (septima). Krajské finále této soutěže proběhne na jaře 2021 v Jihlavě. 

Všem zúčastněným studentům děkuji za aktivní přístup ke studiu a postupujícím přeji hodně štěstí v dalších kolech uvedených soutěží.

Marie Jobová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)