Studenti chotěbořského gymnázia na krajských kolech biologické a geologické olympiády

Ani letos jsme nejezdili na krajská kola zbytečně!

Lenka Dejmalová, studentka oktávy, završila svou středoškolskou biologickou kariéru opravdu excelentně. Na podzim byla platnou členkou bronzového týmu v olympiádě ekologické a 25. 3. 2022 v krajském kole biologické olympiády zcela s přehledem zvítězila, když z celkového počtu 19 účastníků byla jediným úspěšným řešitelem. Po týdnu se s dalšími pěti studenty vypravila do Jihlavy na krajské kolo olympiády geologické a zde obsadila třetí místo, o které se podělila s Natálkou Krédlovou z kvinty.

Lenka bude naši školu reprezentovat na národních kolech obou soutěží a tak nezbývá, než jí, ale také Natálii, držet palce, aby uspěly i tam.

Lenka takto skvěle reprezentovala naše gymnázium po celých osm let svého studia, a proto jí chci ještě jednou moc poděkovat a také popřát mnoho úspěchů u maturity, přijímacích zkoušek a samozřejmě v dalším studiu na vysoké škole.

V mladší kategorii nás zastupoval Jirka Němec z kvinty, který skončil na pěkném desátém místě a Karel Jelínek ze sexty na místě dvanáctém.

Mgr. Eva Jirsová, učitelka biologie

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)