Studentská vědecká konference na Gymnáziu Chotěboř – poděkování

Ve středu 5. 4. 2023 proběhl na naší škole další ročník Studentské vědecké konference. Byly prezentovány práce v oblasti přírodovědné, humanitní a cizích jazyků. Konference byla určena pro studenty tříd 1.A, kvinta, 2.A a sexta, žáci si mohli vybírat z prezentovaných prací uvedených oblastí dle svého zájmu.

Prezentovány byly práce, které školu reprezentovaly ve školním a okresním kole SOČ (Středoškolská odborná činnost), práce studentů na projektech (například Post Bellum), mimořádně zdařilé seminární práce, ale i práce z oblasti zájmu studentů. Posluchači tříd 1.A – sexta byli velmi pozorní, prezentujícím vytvořili příjemnou, pracovní atmosféru, nebáli se diskutovat a vyslovit svůj názor.

Další ročník Studentské vědecké konference na Gymnáziu Chotěboř byl zdařilý, mám milou povinnost poděkovat všem prezentujícím, vedoucím prezentovaných prací, a především hlavním organizátorům: PaedDr. Marcele Chalupové (humanitní oblast), Mgr. Evě Jirsové (přírodovědná oblast) a Mgr. Danuši Caltové (oblast cizích jazyků) za skvěle připravenou školní akci a motivaci studentů k další práci a studiu v oblasti jejich zájmu.

Fotodokumentace je zveřejněna na www stránkách školy:
https://gymnaziumchotebor.rajce.idnes.cz/Studentska_vedecka_konference_2023/,
seznam prezentovaných prací v předcházejícím článku.

Mgr. Vladislav Smejkal – ředitel školy

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)