Tři medailová umístění v krajském kole SOČ

Hned tři práce našich studentek a studentů byly odbornými porotami vyhodnoceny na medailových místech v krajském kole Středoškolské odborné činnosti konaném ve čtvrtek 25. dubna 2024 v Třebíči.
Tři medailová umístění v krajském kole SOČ

Práce studentek Anny Lefflerové a Moniky Válkové ze 3.A Kaštanovník setý (Castanea sativa Mill.) v oboru Zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství zvítězila a postoupila do celostátního kola, které se letos bude konat Pardubicích.

Krásné druhé místo osadily dvě práce našich septimánů - Snížení věkové hranice trestní odpovědnosti Kateřiny Frűhbauerové v oboru Filozofie, politologie a ostatní humanitní a společenskovědní obory a Kontaminace půd těžkými kovy po historické těžbě a zpracování stříbra autorů Natálie KrédlovéJiřího Němce v oboru Ochrana a tvorba životního prostředí.

Školu vzorně reprezentovaly i další práce našich třeťáků - v oboru Historie obsadila Vendula Pipková páté místo za zpracování díla Kolektivizace a soudní procesy 50. let v obci Veselá a Sedletín, Richard Hadač šesté místo za práci Rodina Krumlových a jejich Chotěboř. Na šestém místě se umístil i Jan Krajíček za práci Vliv hudby na duševní zdraví v oboru Pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času.

Úspěch v této prestižní středoškolské soutěži je oceněním dlouhodobé práce všech řešitelů a doufám i motivací pro jejich následníky z mladších ročníků.

PaedDr. Marcela Chalupová

 

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)