Týden Kraje Vysočina na Gymnáziu Chotěboř 2022

Na přelomu září a října se na naší škole opět uskutečnil Týden Kraje Vysočina, aby studentům pomohl lépe poznat náš region a rozšířit si znalosti o něm.
Týden Kraje Vysočina na Gymnáziu Chotěboř 2022

V rámci tohoto projektu se studenti zúčastnili zajímavých exkurzí a besed pod záštitou různých předmětů. Organizace se ujali především učitelé, ale i samotní studenti.

Třídy kvarta a sexta kupříkladu navštívily jednu z našich památek UNESCO, Třebíč. Prima se podívala do PR Údolí Doubravy a tercie vyrazila do Muzea Vysočiny a ZOO v Jihlavě. 

TKV 2022 - prima

TKV 2022 - sekunda

Kromě exkurzí se konaly i již zmíněné debaty, v prvních a třetích ročnících například o Městském úřadu v Chotěboři. V septimě a 3.A se také uskutečnila volební superdebata ohledně komunálních voleb. V hodinách hudební výchovy se pak studenti dozvěděli něco o regionálních skladatelích a ve výuce českého jazyka zase o regionálních autorech.

TKV 2022 - kvarta


Za hlavní organizaci tohoto projektu, který nám všem přinesl spoustu nových znalostí, děkujeme především paní profesorce RNDr. Marii Jobové, ale také ostatním spolupracujícím pedagogům a studentům.

Vendula Pekařová, Tereza Vodrážková, septima

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)