Vánoční a novoroční přání.

Milí studenti,

dnes je poslední den školní výuky v kalendářním roce 2020, od pondělí 21. 12. 2020 máte prodloužené vánoční prázdniny. S koncem roku přichází čas bilancování a hodnocení.

            Větší část kalendářního roku jsme pracovali ve velmi těžkých podmínkách, museli jsme pomáhat omezovat šíření epidemie covid-19, čelili jsme jejím veskrze negativním důsledkům. Těch je mnoho, týkají se nejenom studia, ale také způsobu života a životního stylu. Chtěl bych Vám poděkovat za Vaši práci v tomto těžkém období. Většina z Vás aktivně přistoupila k distanční výuce, těší mě, že si uvědomujete, že studium je Váš hlavní úkol. Řada z Vás se i v tomto nelehkém období zapojila do soutěží, olympiád a dalších aktivit, které byly organizovány nestandardním způsobem. Děkuji za reprezentaci naší školy.

            Rád bych Vám popřál dostatek síly, energie, odhodlání a také dostatek tolik potřebného optimismu a nadhledu do následujícího období. Věřím, že po každé zimě přijde jaro. Prosím, nenechte si vzít naději a víru v lepší dny.

            Blíží se Vánoce, přijde nový rok, rok 2021. Chtěl bych Vám popřát, abyste nejkrásnější svátky v roce mohli prožít naplněni radostí a spokojeností, obklopeni krásnými dárky a splněnými přáními. Do nového roku Vám všem přeji zdraví, štěstí, lásku, hodně studijních úspěchů a vše dobré.

            Vladislav Smejkal

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)