Vítězné tažení mladých biologů!

Ani mladší a nejmladší studenti našeho gymnázia nezůstali pozadu a následují své starší spolužáky v úspěšné reprezentaci v biologických soutěžích.

V pondělí 11. dubna proběhlo v Ledči nad Sázavou okresní kolo olympiády z biologie kategorie C a první místo zde s přehledem obsadil Petr Semrád. Johanka Kramářová byla čtvrtá a Tonda Prokš pátý. Všichni jsou studenty tercie.

V pátek 22. dubna se konalo biologické klání nejmladších žáků a zde naprosto excelovala Eliška Petrusová z primy, na čtvrtém místě pak byla Anežka Křivská ze sekundy a na místě jedenáctém primánka Štěpánka Krejčíková.

Hned další den, v sobotu 23. dubna, zápolily čtyři týmy z našeho gymnázia na soutěži Zlatý list, jehož okrskové kolo se uskutečnilo v Sobíňově. Jak v mladší kategorii (Eliška Petrusová, Nikolka Polívková, Nela Slámová, Natali Odvářková, Martin Dostál a Marek Doležel), tak v kategorii starší (Johanka Kramářová, Petr Semrád, Tonda Prokš, Pavla Součková, Martin Pavlas a David Joksch) naše týmy zvítězily.

Všichni vítězové teď čeká zápolení v krajských kolech, a tak jim budeme držet palce a já pevně věřím, že i zde budou úspěšní a jejich vynaložené úsilí se zde zúročí.

Děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

Mgr. Eva Jirsová, učitelka biologie

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)