Vítězství ve florbalovém turnaji chotěbořských škol

Dne 27. května se konal na zimním stadionu florbalový turnaj, kterého se zúčastnily tři chotěbořské školy, ZŠ Smetanova, ZŠ Buttulova a Gymnázium Chotěboř.

Na úvod pořadatel hráče seznámil s obecnými pravidly florbalu a poté se šlo na hru.

Úvodní zápas sehrálo Gymnázium se ZŠ Smetanova, s přehledem jsme zvítězili. Ovšem pak na řadu přišel zápas se ZŠ Buttulova, ze které mělo nemálo hráčů Gymnázia respekt. První zápas pro nás dopadl příznivě oproti tomu druhému, ve kterém měla ZŠ Buttulova mírně navrch, což se projevilo v posledních deseti sekundách, kdy zvýšila na konečný výsledek 2:1. V dalším zápase hrála Smetanova škola s Buttulovou. První zápas se zdál být vyrovnaný a také tak dopadl, druhý se zdál být také takový, ale opět dokonalá koncovka ZŠ Buttulova zajistila alespoň její jednu výhru.

Všechny sehrané zápasy se opakovaly ještě jednou, zase se nám dařilo a Gymnázium Chotěboř skončilo jako vítězný tým. Na druhém místě se umístila ZŠ Buttulova a na třetím místě skončila ZŠ Smetanova.

Hráči si zápas (doufám) užili a získali také mnoho zkušeností na další turnaj, který se bude konat za rok. Děkujeme ZŠ Buttulova za uspořádání.

Náš tým: Adam Souček, Radek Valehrach, Jakub Joksch, Martin Pavlas, Radek Nejedlý, Vojtěch Zvolánek, Tobiáš Karel Cyprián, Štěpán Vodička, Matouš Král, Matěj Nápravník, Matyáš Frühbauer.

Za školní tým Matěj Nápravník

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)