Vydejte se na FANTAStickou stezku!

Kvartáni připravili procházku kolem Chotěboře s jedenácti stanovišti. Co zastavení, to úryvek a úkol z jiné knihy žánru fantasy. Protáhněte se, získejte celou tajenku a zúčastněte se FANTAStické soutěže! Mapa i formulář na úkoly k tisku zde!
Vydejte se na FANTAStickou stezku!

My, studenti kvarty chotěbořského gymnázia, jsme se rozhodli nezahálet, a i přes tuto náročnou situaci jsme pro Vás vymysleli odreagování v podobě FANTAStické stezky. Potěšení v ní naleznou nejen fanoušci žánru fantasy, ale i ti, kteří se chtějí jen tak projít a po cestě se pobavit jednoduchými úkoly.

Od soboty 20. února do neděle 14. března se můžete vydat na výpravu, která začíná u zdejšího Tesca, pokračuje novou alejí ke křížku a přehradě, kolem které se dostanete nazpět do Chotěboře. V průběhu stezky váš čeká jednáct stanovišť. Na každém z nich naleznete úryvek z jedné vybrané knihy žánru fantasy a úkol z textu vycházející. Po splnění všech úkolů získáte tajenku, kterou můžete zaslat na e-mail: fantasy.gch@seznam.cz. Úspěšní luštitelé se dostanou do slosování o ceny. Můžete napsat i pár slov, jak se vám stezka líbila. Ke splnění úkolů nemusíte být žádní znalci fantasy literatury, správné odpovědi se budou nalézat vždy přímo v úryvku a s dopomocí rodičů úkoly hravě zvládnou vyřešit i děti prvního stupně.

Mapu trasy stejně jako formulář na průběžné zaznamenávání odpovědí naleznete v odkazu níže nebo na našem facebooku (https://www.facebook.com/gchofc). Doporučujeme si je na cestu vytisknout. Bude se vám hodit i tužka. Půjdete přírodou, proto si nezapomeňte vhodnou obuv (část cest vede po bahnitém poli!), teplé oblečení a nějakou mňamku. Trasa je spíše nevhodná pro kočárky.

Budeme moc rádi, když se společně s rodinou, přáteli nebo blízkými zúčastníte. Užijte si FANTAStickou procházku a těšíme se na Vaše odpovědi!

MAPU TRASY NALEZNETE ZDE.

FORMULÁŘ NA ZAZNAMENÁVÁNÍ ČÁSTÍ TAJENKY NALEZNETE ZDE.

za studenty kvarty Natálie Krédlová, Hana Vojtěchová a Mgr. Lucie Dostálková

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
Ekoškola
Světová škola
Fairtradová škola
Erasmus
Učíme se ze života pro život 2
Studentská firma
Doučování
Projekt SYPO
Učíme se ze života pro život
The Quarry Life Award
Next Generation EU
Národní plán obnovy
Gymnázium Chotěboř - rozvíjíme se III
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)