3. místo na Mistrovství republiky středních škol v požárním sportu

Tým našich děvčat se na mistrovství středních škol dostal poprvé a hned z toho bylo 3. místo. Soutěžilo se ve třech disciplínách. První byl běh na 100 m s překážkami, poté výstup na cvičné věže a jako poslední královská disciplína neboli požární útok. V požárním sportu jde hlavně o spolupráci, bez které by to nešlo. Každý výsledek se počítá a celý tým musí fungovat na sto procent. Konec byl dramatický, jediná vteřina v požárním útoku rozhodla o tom, že 3. místo je naše, to znamenalo postup na Akademické mistrovství v požárním sportu s mezinárodní účastí, které se koná až v Ostravě. Postup byl neočekávaný a do Ostravy se moc těšíme.

Náš tým: Veronika Adamcová, Lucie Málková, Eliška Jarošová, Ludmila Bencová, Denisa Pospíšilová, Pavlína Havelková, Nela Krejdlová.