Juniorský maraton letos trochu jinak – pro všechny

Pojďme běhat za školu, tentokrát vezměte i rodiče, kamarády, počítá se každý kilometr, když nás bude víc, možná zase jednou zvítězíme!

Každý rok touto dobou už víc než desetkrát reprezentoval desetičlenný tým naše gymnázium v Juniorském maratonu. Vloni neběžel nikdo, letos můžeme běžet všichni. Jak na to? Stačí mít chytré hodinky nebo telefon s aplikací a chuť běhat. Společnost RunCzech připravila dlouhodobější soutěž škol s názvem

                                       PRYČ ZE ŽIDLE.  

Tato výzva platí až do 25. června.

Zapojit se může každý – současný žák, absolvent, rodiče, učitelé, ale i kdokoli, kdo s vybranou školou nemá nic společného a rozhodne se pro ni běžet. Stačí se zaregistrovat na stránkách runczech.com,  (dostanete své startovní číslo), naběhané kilometry potom uvádět k naší škole použitím jejího kódu do jednoduchého formuláře, najdete ho na stejné adrese pod názvem PRYČ ZE ŽIDLE – Souboj středních škol o 100 000 tisíc korun. Na stejné adrese můžete najít další informace nebo odpovědi na vaše otázky.

Organizátoři přijímají soubory v různých formátech – buď z aplikací pro telefon nebo hodinky, nebo jako screenshot, kde je vidět datum, uběhnutá vzdálenost a čas běhu.

Soutěž nemá limity, můžeme běhat kdekoli, pomalu, rychle, různě často, různě dlouho – na rychlosti nezáleží, do celkového pořadí se počítají jen kilometry (pouze běh, ne chůze, ne kolo)

A proč do toho jít, vlastně běžet? Vítězná škola dostane 100 000 Kč na vylepšení sportovního zázemí a o drobné ceny se bude soutěžit i v doprovodných motivačních soutěžích.

Kód Pro Gymnázium Chotěboř je 5E82NPZ33CUD.

Pojďme to tedy zkusit letos všichni společně, ať už pro školou, pro výhru nebo pro sebe, pro dobrý pocit z pohybu.

Vaši tělocvikáři Dana, Irena, Martin

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Učíme se ze života pro život 2
Projekt SYPO
Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
The Quarry Life Award
Ekoškola
Světová škola
Učíme se ze života pro život
Erasmus
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)