Krásné Vánoce

Milé kolegyně, vážení kolegové, milí studenti, vážení rodiče,
dnes je poslední den školní výuky v kalendářním roce 2021. S koncem roku přichází i čas bilancování a hodnocení.

Celý rok 2021 prožíváme celosvětovou pandemii covid-19, která je velkou zkouškou a testem našich schopností a dovedností. Školní rok 2020/2021 byl velmi nestandardní. Děkuji učitelům školy za realizaci distanční výuky. Museli se rychle naučit pracovat s novými technologiemi a standardní výuku převést do jiné podoby, museli hledat nové formy a metody práce. Děkuji žákům školy za zodpovědný přístup ke studiu, většina studentů úkoly průběžně plnila a zodpovědně studovala. Velké poděkování patří Vám vážení rodiče, bez Vaší podpory studentů a vytvoření materiálních podmínek k jejich studiu bychom úkoly školního roku 2020/2021 nezvládli.

Ve školním roce 2021/2022 se musíme vyrovnat s řadou omezení, ale zatím se naše práce blíží standardu. Přejme si, aby byla prezenční výuka co nejméně narušena i v novém roce.

Blíží se Vánoce, přijde nový rok, rok 2022. Chtěl bych Vám popřát, abyste nadcházející svátky mohli prožít v kruhu Vašich nejbližších, naplněni radostí a spokojeností, obklopeni krásnými dárky a splněnými přáními. Do nového roku Vám všem přeji zdraví, štěstí, radost a lásku a studentům hodně studijních úspěchů.

Srdečně přeje

Mgr. Vladislav Smejkal – ředitel školy

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Studentská firma
Učíme se ze života pro život 2
Projekt SYPO
Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
The Quarry Life Award
Ekoškola
Světová škola
Učíme se ze života pro život
Erasmus
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)