Školní kola zeměpisných soutěží

I přes nepříznivou zdravotní situaci probíhá školní výuka a také dále probíhají tradiční vědomostní soutěže. V prvním pololetí se uskutečnila školní kola dvou zeměpisných soutěží.

Jednou z nich byla Zeměpisná olympiáda. Školní kolo proběhlo koncem ledna; zúčastnilo se ho 18 studentů, kteří online řešili zeměpisné testy v jednotlivých kategoriích. Do okresního kola postoupili tito studenti: kategorie B - Matěj Nápravník (sekunda); kategorie C - Natálie Krédlová, Jindřiška Doležalová, Jiří Němec (všichni kvarta); kategorie D - Michaela Jonášová (4.A), Nikola Sekerová (septima), Sabina Truschanová (3.A).

Celý podzim a zimu probíhala internetová kola soutěže S Vysočinou do Evropy. Po absolvování všech kol uspěly mezi několika stovkami účastníků studentky Jana Pešková (sexta) a Lenka Dejmalová (septima). Krajské finále této soutěže proběhne na jaře 2021 v Jihlavě. 

Všem zúčastněným studentům děkuji za aktivní přístup ke studiu a postupujícím přeji hodně štěstí v dalších kolech uvedených soutěží.

Marie Jobová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Učíme se ze života pro život 2
Projekt SYPO
Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
The Quarry Life Award
Ekoškola
Světová škola
Učíme se ze života pro život
Erasmus
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)