Úspěchy ve sportovních soutěžích ve školním roce 2016 – 2017

  1. Přebor škol v lehké atletice, Pohár CORNY
    Okresní kolo 20. 9. 2016 Havlíčkův Brod,  střední školy.
    Chlapci – 1. místo, postup do krajského kola
    dívky – 4.místo
    Pedagogický dozor: Irena Žáková
  2. Přespolní běh – Běháme s BK Tour
    Okresní kolo 23.9. 2016 Chotěboř, postup dvou  družstev do krajského kola
    prima sekunda dívky 4. místo
    prima sekunda chlapci 4. místo
    tercie kvarta dívky 3. místo
    tercie kvarta chlapci 2. místo
    SŠ dívky 1. místo
    SŠ chlapci 1. Místo
    Pedagogický dozor: Irena Žáková
  3. Přebor škol v lehké atletice, Pohár CORNY
    Krajské kolo 27. 9. 2016 Jihlava,  střední školy. Chlapci – 4. místo
    Pedagogický dozor: Irena Žáková
  4. Pohár J. Masopusta , fotbal SŠ
    Okrskové kolo, Chotěboř 30.9. 2016 – 1. místo, postup do okresního kola
    Pedagogický dozor: Martin Kubát
  5. Coca – cola Školský pohár, fotbal základních škol, chlapci
    Kvalifikace,  Chotěboř 7.10. 2016  -  1. místo – postup do 1. kola
    Pedagogický dozor: Martin Kubát
  6. Přírodovědné klání, sportovní program pro základní školy
    Soutěže v tělocvičně  7. 10. 2016
    Pedagogický dozor: Dana Mrtková
  7. Pohár J. Masopusta , fotbal SŠ
    Okresní kolo, Havlíčkův Brod, 19.10.. 2016 – 3. místo
    Pedagogický dozor: Martin Kubát
  8. Coca – cola Školský pohár, fotbal základních škol, chlapci
    Okresní kolo,  Chotěboř 31.10. 2016  -  2. místo
    Pedagogický dozor: Irena Žáková
  9. SLZŠ – florbal základní školy
    Okrskové kolo  2. 11. 2016 Chotěboř, chlapci prima, sekunda – 4. místo
    Pořadatel: Gymnázium Chotěboř, Dana Mrtková, Irena Žáková
    Pedagogický dozor: Dana Mrtková
  10. SLZŠ – florbal základní školy
    Okresní  kolo 11. 11. 2015 Havlíčkův Brod, dívky prima, sekunda, – 1. Místo – postup do KK
    Pedagogický dozor: Irena Žáková
  11. Futsalová liga, střední školy, chlapci
    11.11.  2016, Chotěboř, okresní kolo ve futsalu, 1. místo
     Pedagogický dozor: Martin Kubát
  12. SLZŠ – florbal základní školy
    Okrskové kolo  16. 11. 2016 Chotěboř, chlapci tercie, kvarta – 1.-2. místo, postup do okresního kola
    Pořadatel: Gymnázium Chotěboř, Dana Mrtková, Irena Žáková
    Pedagogický dozor: Dana Mrtková
  13. SLZŠ – florbal základní školy
    Okresní  kolo 24. 11. 2016 Havl.Brod, chlapci  tercie, kvarta – 4. místo
    Pedagogický dozor: Dana Mrtková
  14. SLZŠ – florbal základní školy
    Okresní kolo  25. 11. 2016 Havl. Brod, dívky  tercie, kvarta – 1. místo, postup do krajského kola
    Pedagogický dozor: Irena Žáková
  15. SLZŠ – florbal základní školy
    Krajské  kolo 29. 11. 2016 Pelhřimov, dívky prima, sekunda,   – 5. místo
    Pedagogický dozor:  Irena Žáková
  16. Volejbal – přebor středních škol
    Okresní kolo 30.11.2016 Havl. Brod, SŠ dívky  1. – 4. ročník – 6. místo
    Pedagogický dozor: Dana Mrtková
  17. Přebor ČR školních šachových družstev
    Okresní kolo – 2.12.2016, Havl.Brod – 2. místo 
    Pedagogický dozor: Michal Jakeš
  18. Přátelské utkání základních škol – futsal
    13.12.  2016, Gymnázium Chotěboř, chlapci  tercie kvarta – 2. míslo
    Organizace: Jan Zapalač, pedagogický dohled I.Žáková
  19. SLZŠ – florbal základní školy
    Kajské kolo  6.12.. 2016 Havl. Brod, dívky  tercie kvarta – 1. Místo
    Postup do kvalifikace na republikové finále
    Pedagogický dozor: Irena Žáková
  20. Futsal, základní školy, chlapci
    13.12.2016, Chotěboř, okresní kolo  - 2. místo
    Pedagogický dozor: Irena Žáková
  21. Přátelský zápas ve volejbale
    9.12. 2015 odpoledne, Chotěboř, Gymnázium, OA
    Pedagogický dozor:  Dana Mrtková, Irena Žáková
  22. Florbalový turnaj, chlapci SŠ
    21.12.2016 Obchodní akademie Chotěboř
    Pedagogický dozor:  Dana Mrtková
  23. Pohár českého florbalu - FLORBAL CHALLENGE
    Krajské kolo 18.1.2017 Chotěboř, SŠ dívky , 1. místo
    Postup do národního finále TOP 08
    Pedagogický dozor:  Dana Mrtková  
  24. SLZŠ – florbal základní školy
    Kvalifikace na republikové finále 17.2.2017 Brno, dívky  tercie kvarta – 3. místo
    Pedagogický dozor: Martin Kubát
  25. Přebor ČR školních šachových družstev
    krajské kolo – 17.2.2017, Jihlava - 1. místo 
    Pedagogický dozor: Michal Jakeš
  26. Florbal středních škol
    Okresní kolo  13.3.2017 Havl. Brod , 4. místo
    Pedagogický dozor: Martin Kubát  
  27. Přátelský zápas ve volejbale, lezení
    17.2. 2016 odpoledne, Chotěboř, Gymnázium, OA
    Pedagogický dozor:  Dana Mrtková, Irena Žáková
  28. FLORBAL CHALLENGE
    Národní finále Východ, 30.3.2017 Brno, dívky  tercie – 2.ročník – 4. místo
    Pedagogický dozor: Dana Mrtková
  29. Memoriál Moniky Jirákové – turnaj ve volejbale smíšených družstev
    Okrskové kolo 31.3. 2017, chlapci, dívky
    Pořadatel: Gymnázium Chotěboř, Dana Mrtková, Irena Žáková
    Pedagogický dozor: Dana Mrtková
  30. Volejbal – přebor základních škol
    Okresní kolo 4.4.2017 Havl. Brod, dívky  tercie kvarta – 3. místo
     Pedagogický dozor: Martin Hudík
  31. Memoriál Moniky Jirákové – turnaj ve volejbale smíšených družstev
    Okresní kolo - Havlíčkův Brod, 5.4. 2017  – 6. místo
    Pedagogický dozor: Irena Žáková
  32. Coca – cola Školský pohár, fotbal základních škol, dívky
    Krajské kolo Světlá n.Sázavou, 20.4. 2017  -  2. místo
    Pedagogický dozor: Irena Žáková
  33. Juniorský maraton
    Krajské kolo  26. 4. 2017 Jihlava, smíšené družstvo  – 6. místo
    Pedagogický dozor: Dana Mrtková
  34. Pohár Rozhlasu – atletický přebor základních škol
    Okresní kolo 11. 5. 2017 Havlíčkův Brod,               
    prima sekunda chlapci – 4. místo
    prima sekunda dívky – 4. místo
    Pedagogický dozor: Dana Mrtková
  35. Pohár Rozhlasu – atletický přebor základních škol
    Okresní kolo 12. 5. 2017 Havlíčkův Brod,             
    tercie, kvarta dívky –   1. místo  - postup do krajského kola,                                        
    tercie, kvarta chlapci – 2. místo
    Pedagogický dozor: Irena Žáková
  36. Přebor Gymnázia Chotěboř v orientačním běhu
    Třídy prima až kvarta,  Chotěboř  18.5. 2016
    Pořadatel Josef Sabol
    Pedagogický dozor:  Irena Žáková, Dana Mrtková, Martin Kubát
  37. Přebor Gymnázia Chotěboř v orientačním běhu
    Ročník 1. 3. SŠ, Chotěboř 24 .5. 2016
    Pořadatel Josef Sabol
    Pedagogický dozor:  Irena Žáková, Dana Mrtková, Martin Kubát
  38. Pohár Rozhlasu – atletický přebor základních škol
    Krajské kolo 23. 5. 2017 Havlíčkův Brod, tercie, kvarta dívky – 1. místo   
    Postup do krajského kola, tercie, kvarta chlapci - 2,místo  
    Vedoucí družstva:  Natálie Dvořáková (septima), organizace: Irena Žáková
  39. Přebor škol v orientačním běhu
    Krajské kolo  26.5. 2017 Libice n.D. - základní školy smíšené družstvo – 2. místo
    Krajské kolo  26.5. 2017 Libice n.D. - střední školy smíšené družstvo – 2. Místo
    Pedagogický dozor:  Dana Mrtková
  40. Přebor škol v orientačním běhu
    Národní finále  7.6.2017, SŠ,  Čechy pod Kosířem
    5. místo – Anna Boháčová
    Dohled:  Jan Žanda, Matěj Žanda, organizace: Dana Mrtková, Irena Žáková
  41. Malý fotbal ZŠ – turnaj škol z okolí Chotěboře
    Chotěboř, 2.6.2017 – chlapci prima – kvarta  -  3. místo
    Pedagogický dozor: Martin Kubát
  42. Přebor ČR školních šachových družstev
    národní finále – 20.-21.6.2017, Zlín – 16. místo
    Pedagogický dozor: Roman Kubát

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Studentská firma
Učíme se ze života pro život 2
Projekt SYPO
Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
The Quarry Life Award
Ekoškola
Světová škola
Učíme se ze života pro život
Erasmus
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)