Vánoční a novoroční přání.

Milí studenti,

dnes je poslední den školní výuky v kalendářním roce 2020, od pondělí 21. 12. 2020 máte prodloužené vánoční prázdniny. S koncem roku přichází čas bilancování a hodnocení.

            Větší část kalendářního roku jsme pracovali ve velmi těžkých podmínkách, museli jsme pomáhat omezovat šíření epidemie covid-19, čelili jsme jejím veskrze negativním důsledkům. Těch je mnoho, týkají se nejenom studia, ale také způsobu života a životního stylu. Chtěl bych Vám poděkovat za Vaši práci v tomto těžkém období. Většina z Vás aktivně přistoupila k distanční výuce, těší mě, že si uvědomujete, že studium je Váš hlavní úkol. Řada z Vás se i v tomto nelehkém období zapojila do soutěží, olympiád a dalších aktivit, které byly organizovány nestandardním způsobem. Děkuji za reprezentaci naší školy.

            Rád bych Vám popřál dostatek síly, energie, odhodlání a také dostatek tolik potřebného optimismu a nadhledu do následujícího období. Věřím, že po každé zimě přijde jaro. Prosím, nenechte si vzít naději a víru v lepší dny.

            Blíží se Vánoce, přijde nový rok, rok 2021. Chtěl bych Vám popřát, abyste nejkrásnější svátky v roce mohli prožít naplněni radostí a spokojeností, obklopeni krásnými dárky a splněnými přáními. Do nového roku Vám všem přeji zdraví, štěstí, lásku, hodně studijních úspěchů a vše dobré.

            Vladislav Smejkal

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Učíme se ze života pro život 2
Projekt SYPO
Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
The Quarry Life Award
Ekoškola
Světová škola
Učíme se ze života pro život
Erasmus
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)