Vydejte se na FANTAStickou stezku!

Kvartáni připravili procházku kolem Chotěboře s jedenácti stanovišti. Co zastavení, to úryvek a úkol z jiné knihy žánru fantasy. Protáhněte se, získejte celou tajenku a zúčastněte se FANTAStické soutěže! Mapa i formulář na úkoly k tisku zde!
Vydejte se na FANTAStickou stezku!

My, studenti kvarty chotěbořského gymnázia, jsme se rozhodli nezahálet, a i přes tuto náročnou situaci jsme pro Vás vymysleli odreagování v podobě FANTAStické stezky. Potěšení v ní naleznou nejen fanoušci žánru fantasy, ale i ti, kteří se chtějí jen tak projít a po cestě se pobavit jednoduchými úkoly.

Od soboty 20. února do neděle 14. března se můžete vydat na výpravu, která začíná u zdejšího Tesca, pokračuje novou alejí ke křížku a přehradě, kolem které se dostanete nazpět do Chotěboře. V průběhu stezky váš čeká jednáct stanovišť. Na každém z nich naleznete úryvek z jedné vybrané knihy žánru fantasy a úkol z textu vycházející. Po splnění všech úkolů získáte tajenku, kterou můžete zaslat na e-mail: fantasy.gch@seznam.cz. Úspěšní luštitelé se dostanou do slosování o ceny. Můžete napsat i pár slov, jak se vám stezka líbila. Ke splnění úkolů nemusíte být žádní znalci fantasy literatury, správné odpovědi se budou nalézat vždy přímo v úryvku a s dopomocí rodičů úkoly hravě zvládnou vyřešit i děti prvního stupně.

Mapu trasy stejně jako formulář na průběžné zaznamenávání odpovědí naleznete v odkazu níže nebo na našem facebooku (https://www.facebook.com/gchofc). Doporučujeme si je na cestu vytisknout. Bude se vám hodit i tužka. Půjdete přírodou, proto si nezapomeňte vhodnou obuv (část cest vede po bahnitém poli!), teplé oblečení a nějakou mňamku. Trasa je spíše nevhodná pro kočárky.

Budeme moc rádi, když se společně s rodinou, přáteli nebo blízkými zúčastníte. Užijte si FANTAStickou procházku a těšíme se na Vaše odpovědi!

MAPU TRASY NALEZNETE ZDE.

FORMULÁŘ NA ZAZNAMENÁVÁNÍ ČÁSTÍ TAJENKY NALEZNETE ZDE.

za studenty kvarty Natálie Krédlová, Hana Vojtěchová a Mgr. Lucie Dostálková

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Učíme se ze života pro život 2
Projekt SYPO
Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
The Quarry Life Award
Ekoškola
Světová škola
Učíme se ze života pro život
Erasmus
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)