Zlatý atletický podzim Gymnázia Chotěboř

Začátek školního roku je obdobím, kdy každoročně probíhá řada soutěží. Pro studenty vyššího stupně gymnázia je to CORNY Středoškolský atletický pohár, pro všechny pak Přespolní běh - běháme s BK Tour. A naše letošní úspěchy?

V atletice bylo v okresním kole v Havlíčkově Brodě úspěšné družstvo chlapců ve složení: Petr Chlad, Petr Albrecht, Jakub Voborník, Vojtěch Veselý, Josef Ondráček, Pavel Bárta, Dan Kováč, Matěj Uchytil, Dominik Kopecký a David Klabeneš. Vybojovali zlato a postup do Jihlavy. Tam skončili v konkurenci nejlepších šesti družstev kraje Vysočina  na pěkném čtvrtém místě.

V zámeckém parku v okresním kole přespolního běhu skončili mladší žáci čtvrtí, stejně jako mladší žákyně, Lucie Málková doběhla čtvrtá, Alois Piskač ve své kategorii také. Starší žákyně vybojovaly bronzové medaile, blahopřání patří Kláře Bažoutové za třetí místo v jednotlivcích. Starší žáci skončili na druhém místě, hlavně díky vyrovnaným výkonům všech běžců v týmu. V kategorii středních škol to bylo zlato pro obě družstva, v jednotlivcích první místo pro Annu Boháčovou a Jakuba Voborníka, druhé pro Annu Stehnovou a Josefa Sabola, třetí pro Magdu Piskačovou a čtvrté pro Anetu Málkovou. Obě družstva postupují do krajského kola, které se bude konat začátkem října ve Žďáru nad Sázavou.

Všem atletům a přespolním běžcům děkuji za reprezentaci školy a přeji další sportovní úspěchy. Mgr. Irena Žáková

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Studentská firma
Učíme se ze života pro život 2
Projekt SYPO
Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
The Quarry Life Award
Ekoškola
Světová škola
Učíme se ze života pro život
Erasmus
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)