Absolventi

2021 | 4.A

Třídní učitel/ka: Mgr. Žáková Irena

Studenti: Antl Martin, Bílek Michal, Čalkovská Kateřina, Činčilová Viktorie, Dočkal Tomáš, Gregor Jan, Hájková Eliška, Hegr Martin, Hiblbauerová Tereza, Jandová Karolína, Jonášová Michaela, Josková Eliška, Konfrštová Lucie, Kopecká Kateřina, Krovová Lenka, Pecina Ondřej, Petrová Lucie, Pleskač Antonín, Průšová Dominika, Somsiová Aneta, Strnadová Simona, Škarydová Lenka, Škarydová Michaela, Štorek Roman, Váňa Marek, Vančurová Natálie, Venzhöfer Václav, Veselská Eliška, Vodrážka Vojtěch, Zychová Martina

2021 | Oktáva

Třídní učitel/ka: Mgr. Bárta Martin

Studenti: Bačkovská Karolína, Bažoutová Klára, Bělovský Michal, Boháč David, Brabec Vít, Dejmal Ondřej, Doležalová Barbora, Fiedlerová Alžběta, Frühbauer Jiří, Gregor Lukáš, Husslik Tomáš, Janovská Alžběta, Jarolím Václav, Jelínková Radka, Karlík Jaromír, Krulík Patrik, Kubátová Natálie, Kvaček David, Ledvinková Eliška, Moravec Matěj, Musil Marek, Ondráčková Eliška, Paclík Václav, Pilařová Štěpánka, Polívková Justýna, Sokolová Martina, Svobodová Sára, Urbanová Lucie, Vepřovský Vojtěch, Vondráková Eva, Zmeková Eliška, Žemličková Barbora

2020 | 4.A

Třídní učitel/ka: Mgr. Caltová Danuše

Studenti: Andrýsková Klára, Benešová Jana, Beranová Hana, Beranová Kristýna, Bruknerová Věra, Brzysko Janusz, Břízová Veronika, Černá Kateřina, Dobrovolná Zdeňka, Doležálková Natálie, Fiklík Petr, Gronová Aneta, Hochmanová Lucie, Janda Milan, Jelínek David, Kovačková Jesika, Lorenc Filip, Nyklová Denisa, Pavlas Vítek, Pekárková Michaela, Pelikánová Leona, Pleskačová Leona, Půžová Tereza, Semerádová Zuzana, Stránská Hana, Šrámek Zdeněk, Štindl Vojtěch, Švandová Barbora, Vácha Lukáš, Vašák Ondřej, Vašková Natálie, Vodička Petr, Žáková Karolína

2020 | Oktáva

Třídní učitel/ka: Mgr. Bártová Lenka

Studenti: Bourdais Lukáš, Dvořáková Anežka, Gryčová Zuzana, Jakešová Simona, Janáčková Alice, Káňová Karolina, Klabenešová Tereza, Král Dominik, Kruntorád David, Křivohlavá Adéla, Kuška Marek, Losenický Vojtěch, Majerová Tereza, Mištová Marie, Němcová Veronika, Pavlas Václav, Pavlasová Klára, Pham Thuang Vu Mink, Piskačová Magdaléna, Pošík Radek, Rejl Adam, Richter Adam, Richter Michal, Stehnová Anna, Stehnová Tereza, Špitálník Daniel, Turek Vladimír

2019 | 4.A

Třídní učitel/ka: Mgr. Jirsová Eva

Studenti: Břízová Tereza, Fejfarová Ilona, Havel Miloš, Hochman David, Jindrová Nikola, Jirková Aneta, Kraus David, Kruntorádová Tereza, Křikava Martin, Lébl Lukáš, Málková Barbora, Málková Dominika, Málková Jana, Myslivcová Jitka, Neubauer David, Pavlasová Anežka, Pavlasová Marie, Praisler Tomáš, Prchalová Kateřina, Průšová Anna, Secká Gabriela, Stehnová Anna, Sysrová Martina, Štefan František, Tomková Simona, Venzhöfer Radek, Volaninová Šárka

2019 | Oktáva

Třídní učitel/ka: PhDr. Šimon Oldřich

Studenti: Bílková Monika, Boháčová Anna, Čermák Jakub, Dolínek Jakub, Dymáčková Kristýna, Horáková Dáša, Hrubý Václav, Jindrová Lucie, Jirsa Radim, Krátký Daniel, Kvačková Tereza, Málek Aleš, Málková Aneta, Mrázková Michaela, Musílek David, Němec Vladimír, Pátek Matěj, Pokorný Ondřej, Procházková Kateřina, Sabol Josef, Sedlák Jáchym, Stecovičová Kristýna, Stuchlíková Jitka, Škaryd Jan, Štorková Anna, Trojan Jiří, Voborník Jakub, Zadina Štěpán, Zářecká Pavla, Zmek Karel, Žanda Jan

2018 | 4.A

Třídní učitel/ka: Mgr. Lorenc Libor

Studenti: Antlová Kateřina, Frühbauerová Jitka, Jelínková Michaela, Kopecká Adéla, Kopecký Dominik, Kováč Dan, Kutílek Roman, Lacinová Petra, Leher Matěj, Málková Andrea, Molák Lubomír, Mudruňková Adéla, Musílek Daniel, Novotná Lucie, Petržílek Jan, Pham Thanh Trung, Plašilová Šárka, Přibylová Kateřina, Štěpánová Barbora, Švecová Karolína, Topičová Karolína, Vaňková Barbora, Váňová Aneta, Veselý Vojtěch

2018 | Oktáva

Třídní učitel/ka: RNDr. Chalupa Petr

Studenti: Albrecht Petr, Bárta Pavel, Brožková Iveta, Dvořáková Natálie, Horáková Jana, Chlad Petr, Jelínek Vojtěch, Julišová Tereza, Karlík Adam, Karlíková Markéta, Klabeneš David, Krumlová Eliška, Le David, Michálek Jan, Mrtka Rostislav, Ondráček Josef, Pešek Dominik, Pešková Alena, Simonová Michaela, Šenková Ivana, Turková Hana, Uchytil Matěj, Uchytilová Simona, Valentová Martina, Vaněk Jan, Venc Jan

2017 | 4.A

Třídní učitel/ka: Ing. Kubátová Jiřina

Studenti: Beranová Eliška, Boháč Petr, Císařová Ivana, Dobrovolná Kateřina, Dušková Karolína, Havlíčková Zuzana, Hejná Eliška, Hudec Vojtěch, Janoušek Jaromír, Ježková Martina, Kopal David, Krýsa Václav, Kučírková Kateřina, Lacinová Tereza, Machková Veronika, Milichovská Klára, Mudruňková Eliška, Pelikánová Denisa, Pešková Tereza, Pleskačová Hana, Pleskačová Kateřina, Prouzová Kristýna, Stránská Anežka, Vavrušková Kateřina, Víšek Jindřich

2017 | Oktáva

Třídní učitel/ka: Mgr. Bárta Martin

Studenti: Bělovský Ondřej, Činčila David, Činčila Šimon, Freibauer Lukáš, Guhlová Tereza, Henzlová Pavla, Hojný Michael, Jakešová Magdaléna, Krulíková Martina, Kubátová Adéla, Kušková Klára, Legátová Tereza, Majerová Veronika, Mejstříková Barbora, Mísařová Tereza, Nosilová Veronika, Ondráčková Tereza, Plhalová Dorota, Pražáková Viola, Richter David, Richterová Eva, Smutná Nikola, Stará Karolína, Šiška Petr, Tůma Jan, Veselá Nikola, Vondráková Jana

« Přechozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Další »

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Certifikáty

Studentská firma
Učíme se ze života pro život 2
Projekt SYPO
Držitel Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost
The Quarry Life Award
Ekoškola
Světová škola
Učíme se ze života pro život
Erasmus
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)